By profession interior designer, by passion photographer, artist. Animal lover.

For many years I lived in the beautiful city of Wroclaw, Poland, and from 2017 I discover the charms of island life on the small island of Jersey in the Atlantic. And I love it, especially 10 minutes walk to the beach.

I set up the website in 2014 to share my photos with friends. With time it became my portfolio and archive of memories. It is a form of a photographic blog from different stages of my creative attempts and its effects. For years I experimented with my photography looking for my own view of the world. I am still training and trying to develop and expand my photographic equipment with new elements.

Horses are my great love. For many years I was an employee of sports stables, today only as a volunteer I help in stables for pleasure. I combined two passions into one and I know that this is something I want to devote my time to – horse photography. To capture these majestic animals in my pictures. 
It is a very difficult activity requiring a lot of patience and passion. A horse is not an easy model to cooperate with. It is a very shy, large object in constant motion, and with the rider, immortalizing a moment becomes a huge challenge. And that’s what’s great about this activity, capturing something beautiful at a large scale of difficulty.

My second passion is traveling. Until now I have visited 18 countries, which is not the worst result. Unfortunately, over the years I have lost most of my photographs as a result of unforeseen circumstances. This led me to create a photo report from my current travels. I hope they will encourage someone to visit these wonderful places.

I started my adventure with the tiny Canon IXUS, Fujifilm, through Canon 550d to finally change the stables from Canon to Nikon and jump to the next level.

Z zawodowu architekta wnętrz, dążąca do profesjionalizmu fotografka. Artystka. Miłośniczka zwierząt.

Przez wiele lat mieszkałam w pięknym mieście Wrocław, w Polsce, a od 2017 roku odkrywam uroki życia wyspiarskiego na małej wyspie Jersey na Atlantyku. I uwielbiam to, szczególnie 10 minut spacerem na plażę.

Nie pamiętam od kiedy fotografuję, pewnie jak każdy z nas od dziecka. Nie pamiętam od kiedy fotografuję, pewnie jak każdy z nas od dziecka. Pierwsze, ważne dla mnie zdjęcie, wykonałam w 2006 roku na pożyczonej od kolegi lustrzance. Wtedy też poczułam to specyficzne uczucie fascynacji procesem twórczym. Przez wiele lat bawiłam się fotografią szukając własnego stylu a dziś staram się uczyć od najlepszych i szkolić swoje umiejętności dążąc do profesjonalizmu.

Moją wielką miłością są konie. Przez wiele lat byłam pracownikiem stajni sportowych, aktualnie już tylko jako wolontariusz pomagam w stajni dla pMoją wielką miłością są konie. Przez wiele lat byłam pracownikiem stajni sportowych, aktualnie już tylko jako wolontariusz pomagam w stajni dla przyjemności. Połączyłam dwie pasje w jedno i wiem, że to jest coś czemu chcę poświęcić swój czas prywatny i zawodowy – fotografia koni. Uwieczniać te majestatyczne zwierzęta na moich zdjęciach.

Jest to bardzo trudne zajęcie wymagające ogromnej cierpliwości i pasji. Koń nie jest łatwym modelem do współpracy. To bardzo płochliwy, duży obiekt pozostającym w ciągłym ruchu, a wraz z jeźdźcem uwiecznienie chwili staje się ogromnym wyzwaniem. I to jest właśnie wspaniałe w tym zajęciu, uwiecznienie czegoś pięknego przy dużej skali trudności. Bardzo pomaga mi w tym wieloletnie doświadczenie przy pracy z końmi.

Drugą moją pasją są podróże. Do chwili obecnej odwiedziłam 19 krajów, co nie jest najgorszym wynikiem. Niestety przez lata utraciłam większość z moich fotografii w wyniku nieprzewidzianych okoliczności. To mnie skłoniło do stworzenia fotorelacji z moich aktualnych wojaży. Mojego bloga ze wspomnień, który powoli rozwijam na tej stronie. Mam nadzieje, że zdjęcia i opisy zachęcą kogoś do odwiedzenia tych wspaniałych miejsc.

Zaczynałam moją przygodę z malutkim Canon IXUS, Fujifilm, poprzez Canon 550d aby w końcu zmienić Canona na Nikona i wskoczyć na wyższy poziom.